П`ятниця, 26.04.2024, 15:13

Інформація про сайт

Черкаський Фізико-Математичний ліцей
ФІМЛІ

Наш ліцей  - перший в історії Черкащини. Він був відкритий в 1993р.
Ліцей готує учнів до навчання у ВНЗ, майбутньої наукової роботи, державної служби, менеджменту.
В ліцеї навчається 326 учнів в складі 11 навчальних груп 0-4 курсів (7-11 класи). Вступні іспити на 0 курс (7 клас) з 1 червня (математика, укр. мова)

На базі Черкаського фізико-математичного ліцею працюють:
  • Курси для вступників до Ліцею (5-6 класи)
  • Курси підтримки шкільного навчання (7-11 класи)

Педадогічний процес Фімлі оріентований на універсальну гармонійну освіту, яка не обмежує можливостей майбутньох спеціалізації в різних галузях людської діяльності. Здійснюється на основі системи ФІМЛІ, яка поєднує досягнення класичнох вітчизняної та зарубіжної педагогіки з авторськими методиками, розробленими науково-методичним центром ФІМЛІ.

Учбова база ліцею включає учбові комплекси:

1.Фізичний - дві аудиторії та спеціалізовані лабораторії механіки та молекулярної фізики, електродинаміки, геометричної та лазерної оптики.

2.Математичний - чотири кабінети математики (один з них мультемедійний) та два кабінети інформатики (з підключенням до мережі).

3.Природничих наук - кабінети хімії, біології, географії.

4.Гуманітарно-лінгвістичний - три кабінети іноземних мов, два кабінети української мови та літератури, кабінет історії та правознавства.

5. Фізкультурний - зал спортивних ігор, тренажерний зал.

Випускники ліцею:
      95% з них навчаються у найпрестижніших ВНЗ України, Росії, Америки, Ізраїлю на державному утриманні, Московського, Київського, Петербургського ВНЗ. Класичні ун-ти, Московський фізико-технічни, Киевський політехнічний, економічний, інститут міжнародних відносин лише частковий перелік закладів, де навчаються випускники ФІМЛІ.

Навчальна Частина ліцею:
Фізики:
3 Заслужених вчителя,
4 вчителя-методиста,
фахівці вищої категорії.
МАтематики:
2 Заслужений вчитель України,
5 вчителів-методистів,
5 вчителів вищої категорії.
Природничих наук:
1 Заслужений вчитель України,
3 вчителя-методиста,
4 вчителя вищої категорії.
Суспільно гуманітарних наук:
5 вчителів-методистів,
4 вчителя вищої категорії.

Щорічно учні лецею утримують лідерство на Обласних предметних олімпіадах та конкурсах.
Кожен третій учень ФІМЛІ є призером олімпіад. Серед учнів ліцею призери СОРОСІВСЬКОЇ олімпіади для країн СНД. Переможці обласного конкурсу учнівських наукових робіт.В 2002 році учень ліцею Нечуйвітер Сергій в складі збірної України на міжнародній олімпіаді з фізики здобув Золоту Медаль, а Міщенко Юрій був нагороджений почесною грамотою.

Адреса ліцею:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 280.
Тел. 373012, 451432.

Ліцей